Arta Unless modelja e famshme bëhet bashkë me aktorin shqiptar në film (Foto)

Arta Unless modelja e famshme bëhet bashkë me aktorin shqiptar në film (Foto)

Në një intervistë per portalin Botapress menagjerat kanë konfirmuar se Cifti simaptike që do luaj në projketin filmik ku perfshin aktorin dhe modelën shqipare..

Projekti filmik i cili se shpejti do nis te realizohet ka zgjuar një numër të madh kritikues dhe pjesën tjerë e pozitivitetit që bën mjaft kurioz se qka do të ofrohet ,pasi dihet qe ky projekt filmik do jetë mjaft i madh dhe me aktor profesionistë nga bota e filmit Hollywoodia , ky projekt me permasa te mdhaja ka arritur te bëjë bashkë akorin shqiptar Nelson Sejdiu i përfolur shumë nëpër media për sukseni qe ka arritur dhe modelën Arta Unless tash e njohur për publikun shqiptare me gjerë, që tash e një kohë jeton ne gjermani, modele shumë e famshme blogger dhe tash edhe në botën e filmit, shkruan Botapress.

Ajo do ketë personazhin që do luaj në rolin pozitiv ku do jetë ne krahët e aktorit shqiptar me rolin dytësore si infermiere e bukur sharmante, dhe detyrohet që nga një ngatrresë e vogël hyn në botën e rezikshme ku ajo filtrohet në dashurinë e pamundur dhe diskretin e nje gangsterit , ndersa ai rolin e krahut të djathtë të një personazhi negativ i detyruar të bëjë atë qe urdhrohet nga dikush tjetër për vrasjet dhe motivet tjera.

Ky bashkpunime në mes aktorit dhe modelës shumë të dashur është pritur mjaft mir nga publiku dhe fansat, pasi qe te dytë janë më të perferuarit në ballkan.    Ky artikull nuk ka asnjë koment. Bëhu i pari!

Komento:

Shkruaj kodin!


shkronja të mbetura.