Nelson Sejdiu: Ua rrefeje planet e mia ne aktrim, modelizem...

Nelson Sejdiu: Ua rrefeje planet e mia ne aktrim, modelizem...

Aktori dhe modeli Nelson Sejdiu ishte I pranishem ne Tribunal channel nga moderatoria e mrekullushem ku arritur te sjell ekeskluziv intervisten per aktorin shkupian ku ai shpalosi shume detaje nga aktivitetet e tij nga aktrim, moda dhe fimit.

A do jete pjes e Hollywood mbete te shihet pasi ai ka folur per projektin e tij filmike, ku do jete pjes e saj dhe, pse po ai ishte aktori shqiptar qe ne duhet krenohem me veprat e tij. Ai refuzoj role nga regjisore serb kjo na ben qe nje shumice e artista te marrin shembul nga ky veprim. Nelsoni ka folur edhe per moden, ku ai eshte shume fotogjenik dhe i kerkua nga shume fotografiste e kompani reklamim.

Per me shume ndiqeni videon:

    Ky artikull nuk ka asnjë koment. Bëhu i pari!

Komento:

Shkruaj kodin!


shkronja të mbetura.