E rrallë / Vlonjati fiton 22 mijë euro në skedinë me vetëm 100 euro

E rrallë / Vlonjati fiton 22 mijë euro në skedinë me vetëm 100 euro

Një ngjarje vërtet e pabesueshme i ka ndodhur një djali të ri nga Vlora ditën e djeshme. Ai vuri një skedinë në një kompani bastesh në Vlorë për disa ndeshje të ditës së djeshme.
Djali vendosi vetëm 100 euro dhe nëse skedina do të ishte fituese, ai do të merrte plot 21,709.12 Euro!

Për habinë e tij dhe të gjithëve ne, skedina rezultoi fituese. Lumturia e tij ishte aq e madhe se mendonte se do t’i binte të fikët.

    Ky artikull nuk ka asnjë koment. Bëhu i pari!

Komento:

Shkruaj kodin!


shkronja të mbetura.