Labinot Tahiri: Emri im po keqpërdoret

Labinot Tahiri: Emri im po keqpërdoret

Fillimisht ra në hall me shtetin, i cili ia ndaloj të mbledh para në shuma të mëdha pa hapur një fondacion me emrin e tij, veprim këtë të cilin Labinot Tahiri e praktikon tash e sa kohë. E tash këngëtarit human nga Ferizaj i ka dal një tjetër problem, shkruan Kolona.info.

Labi përmes Facebook ka njoftuar se dikush po kërkon para në emrin e tij, ndërsa ka bërë thirrje që para nëpër duar të mos ipen, pasi që siç thotë ai gjithçka ka arritur përmes bankave dhe Wester Union./Kolona.al

Statusi i plotë i Labit në Facebook:

Te dashur miq, mos dhuroni ne emrin tim pareee nëpër dorë sepse nuk janë persona të cilet jane te udhëzuar!

Unë kam kontribua vetem permes wester unionit dhe bankave.

Ne asnjeee menyree tjeter pa lobuar une per ndonje rast qe jam pergjegjes mos jepni para nese u thojne ne emrin Labit sepse jane te keqperdorura.

Njoftoni miqët.

Labinot Tahiri

    Ky artikull nuk ka asnjë koment. Bëhu i pari!

Komento:

Shkruaj kodin!


shkronja të mbetura.