Linda ndahet nga Big D? (Foto)

Linda ndahet nga Big D? (Foto)

Këngëtarja Linda Halimi vazhdon të jetoj në Amerikë. Ajo poston gjatë gjithë kohës foto në rrjete social, ku rëndom e reklamon trupin dhe linjat e reja
Linda Halilmi ka thënë që nuk ka bërë operacione plastike, megjithatë kjo e tregon të kundërtën.

Në të vërtet, në këtë fotografi foto e Lindës duket tejet e vogël dhe aspak e hijshme, shkruan "Kosovarja".

Këngëtarja së fundi nuk po shihet me bashkëshortin e saj, reperin Big D.
    Ky artikull nuk ka asnjë koment. Bëhu i pari!

Komento:

Shkruaj kodin!


shkronja të mbetura.