Enjela Qema vjen me "Sa t'jem gjalle"

Enjela Qema vjen me "Sa t'jem gjalle"

Këngetarja 21 vjeçare Enjela Qema vjen me këngën e rradhës "Sa t'jem gjalle" e cila menjëhere pas publikimit u mirëprit nga fansat e bukuroshes.

Videoklipi i cili ishte mjaft i bukur dhe është realizuar tek Vila Zogu 1, Shirokë,Shkoder dhe tek Pedonalja e Shkodrës dhe klipin e ka realizuar Swart.


    Ky artikull nuk ka asnjë koment. Bëhu i pari!

Komento:

Shkruaj kodin!


shkronja të mbetura.