Skandal: Sherr mes Valon Malokut dhe Naim Abazit: “M’i ke marrë aktorët” (VIDEO)

Skandal: Sherr mes Valon Malokut dhe Naim Abazit: “M’i ke marrë aktorët” (VIDEO)

Këtë të enjte në televizionin First Channel, rikthehet “Përrallë me Tupan” me ValaMala Show.
Mysafirët e parë ishin çifti i njohur i estradës sonë, Mihrije Braha dhe Naim Abazi.

Gjatë emisionit moderatori i “Përrallë me Tupan”, Valon Maloku dhe Naim Avazi kanë debatuar për aktorët që dikur ishin në “Përrallë me Tupan” e më pas kanë kaluar në “Odeon”, transmeton First Channel.

    Ky artikull nuk ka asnjë koment. Bëhu i pari!

Komento:

Shkruaj kodin!


shkronja të mbetura.