Ajo nuk e dëgjon zërin e saj,por përlot të gjithë me interpretimin në skenë (Video)

Ajo nuk e dëgjon zërin e saj,por përlot të gjithë me interpretimin në skenë (Video)


Ajo quhet Mery,dhe nuk dëgjon tash e dhjetë vite,por kjo gjë nuk e ka penguat të ndjekë ëndrrën e saj për tu bërë këngëtare,shkruan InfoPress.

Ajo madje me interpretimin e saj në talent shoun “American`s got talent” ka mahnitur dhe perlotur jurinë me zeërin e saj.

Mery tregon se ritmin e muzikës e ndjen përmes shputave të saj në tokë,dhe se muzika për të është gjithcka.Ajo tregon se këndimin e ka filluar që kur ishte 4vjecare dhe më pas e kishte lënë ,mirëpo tash ka filluar prap të këndojë duke i besuar memories së saj,transmeton InfoPress.

Shikojeni videon dhe shijojeni interpretimin e saj:

    Ky artikull nuk ka asnjë koment. Bëhu i pari!

Komento:

Shkruaj kodin!


shkronja të mbetura.