Gold Ag publikon këngën ‘E mira e Ulqinit’ (VIDEO)

Gold Ag publikon këngën ‘E mira e Ulqinit’ (VIDEO)

Gold Ag dhe Shemi sapo kanë publikuar projektin e tyre më të ri ‘E mira e Ulqinit’.
Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur vetë reperi, ndërkaq për orkestrimin Florent Boshnjaku.

Rikujtojmë se Goldi së shpejti do të vijë edhe me një këngë të re, e cila është në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Meda.

    Ky artikull nuk ka asnjë koment. Bëhu i pari!

Komento:

Shkruaj kodin!


shkronja të mbetura.