Era dhe French Montana 'fluturojnë' me klikime, vjen 1 milionëshi i parë (Video)

Era dhe French Montana 'fluturojnë' me klikime, vjen 1 milionëshi i parë (Video)

Era Istrefi dhe French Montana po kalojnë kufijtë me këngën e tyre të re.

Kënga tashmë ka arritur të kryesojë në të gjitha toplistat duke lënë kështu mbrapa shumë hite të tjera, shkruan Indeksonline.
"No I Love Yous", ka prekur milionëshin e parë.

Bashkëpunimi ka arritur 1milionë klikime tashmë në kanalin Youtube, për vetëm pak orë pas publikimit.

Deri më tani me aq sa shihet pa dyshim që kjo këngë do të jetë një hit i vërtetë./Indeksonline/

    Ky artikull nuk ka asnjë koment. Bëhu i pari!

Komento:

Shkruaj kodin!


shkronja të mbetura.