Ylber Ajrizaj – Oh sy Oh Sy dhurata ime për gjithë të Dashuruarit (Foto – Video )

Ylber Ajrizaj – Oh sy Oh Sy dhurata ime për gjithë të Dashuruarit (Foto – Video )

Shumë i ndëgjuat dhe kërkuar kudo që flitet shqip. Ylber Ajrizaj është këngëtari i mirnjohur shqipëtar i cili fansave të ti ka vendosur të ju sjellë një super projekt. Oh syn Oh Syn mbanë titullin kënga më e re të cilën ka vendosur të ju bëjë dhurat gjithë të dashuruarve ngas dhe lansimi i këngës do bëhet pikerisht me daten 14 shkurt. Përndryshe kjo këngë sigurisht që do e rezultoj shumë e suksesëshme duke u bazuar që kënga paraprake Hajde Rrushi Jem u shëndrrua në hit të menjëhershem që nga dita par e publikimit    Ky artikull nuk ka asnjë koment. Bëhu i pari!

Komento:

Shkruaj kodin!


shkronja të mbetura.