“Mbani Lotet” - Pranverat pa Lule supër balada e re nga Sovran Olluri (Foto-Video)

“Mbani Lotet” - Pranverat pa Lule supër balada e re nga Sovran Olluri (Foto-Video)

Që nga dalja e par në publik Sovran Olluri ka tërhequr vëmendjen e publikut. Një djal shumë simpatik po dhe me një talent të madhë në muzik Sovrani arriti që për një kohë të shkurt të bëjë numer të madhë fansash rrethë vete. Kënga më e re e këngëtarit në fjalë mban titullin “Pranverat pa Lule” me tekst nga Kreshnik Avdiu dhe muzik e orkestrim nga Egzon Bajraliu kjo këngë pritet të rezultoj një sukses tjeter për këngëtarin e ri.
Për videoklipin e këngës është përkujdesur produksioni DTV ndersa kënga premieren ekskluzive e ka pasur në kanalin muzikor të Arkiva Shqip
&feature=youtu.be

    Ky artikull nuk ka asnjë koment. Bëhu i pari!

Komento:

Shkruaj kodin!


shkronja të mbetura.