“Vajzat me taka”, më 14 Shkurt nga Vjollca Luka dhe Alban Shehu

“Vajzat me taka”, më 14 Shkurt nga Vjollca Luka dhe Alban Shehu

Një këngë moderne e bukur dhe plot ritëm e për dashurinë do të vijë nesër nga një dyshe artistësh mjaft të njohur e interesante. Këngëtarët Vjollca Luka dhe Alban Shehu janë bashkuar në një duet që do të na sjellin me një klip mjaft të bukur punuar nga produksioni Maximus Kënga mësojmë se mban titullin “Vajzat me taka” me muzikë dhe orkestrim nga Florent Boshnjaku ndërsa teksti është shkruar nga Donika Shehu. Ka ngjallur shumë kureshtje ende pa dalë kjo këngë e që pritet nga nesër padiskutim të jetë një hit, duke ditur jo vetëm vokalin e artistëte në këtë bashkim zërash dhe bashkëpunëtrorët e njohur.
    Ky artikull nuk ka asnjë koment. Bëhu i pari!

Komento:

Shkruaj kodin!


shkronja të mbetura.