Jamie Dornan, tashmë Fifty Shades of Dady

Jamie Dornan, tashmë Fifty Shades of Dady

Lajme të mira për jetën familjarë, vijnë për aktorin e preferuar të të gjitha vajzave.
Aktori i famshëm i “Fifty Shades of Grey”, Jamie Dornan, dhe bashkëshortja e tij Amelia Ëarner, janë bërë prindër për herë të dytë.

Amelia, bashkëshortja e aktorit 32-vjeçar është fotografuar të hënën në Londër duke shtyrë një karrocë, ndaj besohet se ka disa ditë që ka lindur. Çifti janë prindër edhe të një vajze 2-vjeçare Dulcie.

Ndërkohë, Dornan është duke xhiruar skenat e serialit të dytë të filmit në Vancouver, Kanada.

Gjithashtu pritet me kërshëri shumë të madhe pjesa e dytë e sagës së “50 hijeve të Gray-t”, një film që i kaloi pritshmëritë në biletashitje, megjithëse u shpall edhe filmi më i keq i vitit të shkuar nga Akadamia Oscar.


    Ky artikull nuk ka asnjë koment. Bëhu i pari!

Komento:

Shkruaj kodin!


shkronja të mbetura.