Nje bukuroshe si Stela Matoshi (FOTO)

Nje bukuroshe si Stela Matoshi (FOTO)

Ajo është një ndër femrat më të bukura Shqiptare dhe më gjerë, ku në vitin 2014 ajo u zgjodh "Mbretëresha e Evropës".

Ju ftojm të shikoni disa nga foto e saja :
    Ky artikull nuk ka asnjë koment. Bëhu i pari!

Komento:

Shkruaj kodin!


shkronja të mbetura.