Vajzat modele,nëna 52-vjeçare rivale super manikene (Foto)

Vajzat modele,nëna 52-vjeçare rivale super manikene (Foto)

Gigi Hadid dhe më pas Bella, motra e saj më e vogël, janë dy nga modelet më të kërkuara në botën e modës dhe jo rastësisht.

Por, kohët e fundit dy supermodelet po ndjehen të ‘kërcënuara” nga nëna e tyre! Yolanda Hadid është në moshën 52-vjeçare po ka treguar se vazhdon të ketë një trup perfekt.

Të enjten, Yolanda ka postuar disa foto me bikini nga Tahiti ku ndodhet me pushime, duke tregonte linjat e saj perfekte. /Gazeta24infos.com /

    Ky artikull nuk ka asnjë koment. Bëhu i pari!

Komento:

Shkruaj kodin!


shkronja të mbetura.